تصمیم‌گیری در مورد اینکه در تصاوير خانوادگی هنگام عکاسی در عکاسی کودک در فضای باز چه بپوشیم می‌تواند به همان اندازه چالش‌برانگیز باشد که یافتن یک عکاس خوب و درجه‌یک هست.این‌ها عکس‌هایی هستند که بر دیوارهایتان آویزان می‌شوید ، توسط شما و فامیل دیده‌شده و حس خوبی را به شما القا می‌کنند. با توجه به اینکه چه اتفاقی می‌افتد، می‌تواند به نظر برسد که تمرکز بر نحوه پوشش برای عکس لازم نیست اما باید به شما بگوییم که این موضوع بسیار مهم است. از نکات زیر برای کمک به پوشیدن لباس مناسب در عکس خانوادگی  برای شما و خانواده‌تان استفاده کنید.

چه چیزی در عکاسی کودک در فضای باز بپوشیم؟

رنگ‌ها نباید هماهنگی داشته باشند

دیگر مانند قدیم نیست که همه افراد لباس سفیدمی پوشند و باهم لباس‌هایشان را ست می‌کردند. در عوض،  دو سه رنگ انتخاب کنید و لباس‌هایی را انتخاب کنید که در این طرح دارای رنگ مناسب هستند.

به پشت زمینه خانه خود نگاه کنید

آیا رنگ‌های روشن را دوست دارید؟ رنگ‌های خنثی چطور؟  ازآنجاکه شما این عکس‌ها را در خانه خود آویزان می‌کنید، باید اطمینان حاصل کنید که رنگ لباس‌هایتان با طرح رنگی خانه‌تان ست می‌شود.با توجه به دکور خانه و طراحی قاب ها تعداد عکس ها و سایز آنها را انتخاب کنید

لوازم جانبی را فراموش نکنید

لوازم جانبی نه‌تنها به لباس شما افزوده می‌شود، بلکه می‌تواند برای استفاده در عکاسی کودک در فضای باز سرگرم‌کننده باشد . آیا این مرد کراوات را برای زن زده است؟ گردنبند برای بچه‌ها تا با آن بازی کنند یا کلاه برای پنهان کردن پشت می‌تواند سرگرم‌کننده باشد.

الگوهای محدود

شخصاً، من از داشتن یک لباس در ترکیبی که تمام‌ رنگ‌ها در آن است لذت می‌برم. با این‌حال، هر کس در عکس باید الگوهای مناسب فضای عکس را پوشیده باشد، زیرا ممکن است تصویر نهایی را منحرف کند.

به دنبال مجموعه لباس باشید

هنگام خرید لباس برای بچه‌ها، معمولاً به فروشگاه‌هایی بروید که مجموعه‌های رنگ هماهنگ و ست را باهم دارند. پس‌ازآن می‌توانید لباس‌ها را برای همه کودکان از یک فروشگاه خریداری کنید.

از پیش برای عکاسی در آتلیه فضای باز برنامه‌ریزی کنید

هنگامی‌که جلسه خود را برای عکاسی در آتلیه فضای باز رزرو می‌کنید، ابتدا به لباس‌ها فکر کنید و اینکه چه چیزی می‌خواهید بپوشید. ممکن است فکر کنید که لباس‌های خاصی برای بچه‌های شما مناسب است یا اینکه یک لباس می‌تواند عکس را زیبا کند. اگر صبر کنید تا روز عکس‌برداری یا روز قبل آن و تازه به فکر لباس بیافتید ممکن است با مشکلاتی روبرو شود مانند کثیف بودن لباس ، مناسب نبودن آن برای جلسه عکس‌برداری پس زودتر کارهای خود را انجام دهید.

به کاراکترها نه بگویید

بله، بچه  شما ممکن است پیراهن toy story داستان اسباب‌بازی‌های خود را دوست داشته باشد، اما ممکن است بخواهد آن را برای جلسه عکس خانوادگی تن کند که باید به وی بگویید نه این مناسب نیست. درست مثل الگوها، شخصیت‌های پیراهن می‌تواند بسیار حیرت‌انگیز باشد.

اجتناب از پوشیدن لباس سفید و یا سیاه به‌طورکلی

اگر پیراهن سفید دارید، اگر کامل سفید بپوشید جزئیات آن را از دست می‌دهید. همان طرح را می‌توان باکمی سیاه مخلوط نمود. اگر لباس سفیدتان بر روی لباس سیاه پوشانده شود بهتر بوده و می‌توانید از یک ترکیب جدید استفاده لازم را ببرید.برای عکاسی کودک در فضای باز پوشیدن لباس های رنگی با ست خاص و رنگ بندی جذاب پیشنهاد ماست

بافت‌ها دوست شما هستند.

لباسهای بافتنی بسیار هیجان انگیز هستند. با این‌حال، در عکس‌ها، میتوانید روسری یا کمربند را اضافه کنید تاکمی هیجان به تصویر اضافه شود. از بافت‌های مختلف خجالت نکشیده و آن‌ها را امتحان کنید.

کلاسیک فکر کنید

این عکس‌ها بر روی دیوارهای شما آویزان خواهد شد و برای سال‌ها موردتوجه خواهد بود. انتخاب لباس‌های ساده و کلاسیک، به شما کمک می‌کند احساسات بی‌نظیر خود را به تصویر بکشید.

ما در استودیو بامبو با کادری مجرب در بهترین دکورها شرایطی عالی برای عکاسی از شما و کدکانتان د رفضای باز فراهم کرده ایم . برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه عکاسی فضای باز مراجعه کنید

 

منبع : clickitupanotch.com