استودیو بامبو

  • عکاسی کودک
  • عکاسی نوزاد
  • عکاسی بارداری
  • در آتلیه یا منزل
  • یا در فضای باز

عکاسی بارداری

نمونه عکسهای بارداری

گالری

عکاسی بارداری

دوران بارداری مادران و خانم ها یکی از دوران های بسیار خاص و جذاب می باشد. لحظات شیرین مادر شدن و احساس پرورش کودک در بطن یقینا لحظاتی بی تکرار و فراموش نشدنی می باشد. بنابراین با ثبت این دوران در عکس های یادگاری می توانید این احساس را برای همیشه ماندگار کنید.

عکاسی بارداری رشته ای جذاب و جداگانه از هنر عکاسی و هنر می باشد که به صورت تخصصی عکس های زیبا و حیرت انگیز را از خانم های باردار ثبت می کند. این نوع از عکاسی نیاز به مهارت و تجربه بسیار بالا داشته و عکاس حرفه ای باید بتواند در کمترین زمان و با توجه به شرایط مادر عکس های منحصر به فرد و خواستنی بگیرد.

از این رو شما می توانید با مراجعه به آتلیه بارداری معتبر ما به خواسته خود رسیده و به همراه همسر و فرزندان دیگری که دارید عکس های زیبا بگیرید. ما د ر این مقاله تمامی نکات مهم مربوط به آتلیه بارداری، موارد مربوط به عکاسی بارداری و کار هایی که باید انجام دهید را به شما یادآوری می کنیم تا بتوانید با خیال راحت یک روز پر هیجان و بسیار شاد را در آتلیه بارداری بامبو تجربه نمایید.

علاوه بر این ما عکاسی نوزاد و عکاسی کودک شما تا هر سنی را نیز انجام میدهد و میتوانید تمام مراحل بزرگ شدن فرزند دلبندتان را پیش ما ثبت کنید.

ویژگی های مطلوب برای آتلیه بارداری

اما یک آتلیه بارداری باید دارای چه ویژگی های باشد تا بتوانیم آن را به عنوان یک آتلیه عالی برای عکاسی بارداری انتخاب نماییم؟ نگران نباشید پاسخ سوال شما در همین مقاله می باشد.

از جمله ویژگی های مطلوب برای آتلیه بارداری موارد مهم زیر است:

– فضایی کاملا بهداشتی و راحت برای مادر

– دارای تیم مجرب و با تجربه در زمینه عکاسی بارداری

– زیبا، جذاب و دارای امکانات رفاهی

– دارا بودن کلیه تجهیزات عکاسی برای ثبت بهترین عکس های بارداری

– ارائه عکس ها در دو نوع چاپی و فایل ریز برای عکس های اینستاگرامی توسط آتلیه بارداری

– عکاسی حرفه ای و بسیار زیبا در کمترین زمان جهت رعایت حال مادر

– دارا بودن یک کادر حرفه ای زنانه برای راحتی بیشتر خانم های باردار

– در کمترین زمان عکس های بسیار با کیفیت را تحویل دهد.

– ارائه مشاوره های تخصصی برای ثبت عکس ها، پوشش مادر و ژست های مناسب

آتلیه بارداری ما با دارا بودن این شرایط یکی از مکان های عالی و امن برای سلامت مادر و فرزند خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به آتلیه بارداری استودیو بامبو که یکی از ویژه ترین آتلیه های بارداری در کشور است لحظات شیرین و تکرار نشدنی دوران بارداری خود را با بهترین ژست ها ثبت و ماندگار نمایید.

عوامل مهم در عکاسی بارداری

برای داشتن بهترین عکس های زیبا با فرزندی که در آستانه متولد شدن قرار دارد باید نکات مهم به آتلیه بارداری و مراجعه به آن را بدانید. بیشترین دغدغه خانم ها برای این گونه عکاسی ها بهتر به نظر رسیدن، زیبا بودن، لباس مناسب، دانستن وقت دقیق مراجعه به آتلیه بارداری، راحتی و آسایش و ایمنی فرزندشان می باشد. در پاسخ به این سوالات باید گفت قبل از هر چیزی با پزشک خود مشورت کنید. هر خانمی شرایط خاصی از بارداری را سپری می کند که با توجه به این شرایط زمان دقیق رفتن به آتلیه بارداری مشخص می گردد. ما در این مقاله تمامی این عوامل مهم را مورد بررسی قرار داده و با بر شمردن نکات مهم سیر تا پیاز عکاسی در آتلیه بارداری را متذکر خواهیم شد.

زمان مناسب برای رفتن به آتلیه بارداری

بهترین زمان برای مراجعه به آتلیه بارداری زمانی است که شکم کاملا برآمده شده باشد و از طرفی علاوه بر حفظ سلامتی، حال عمومی مادر برای عکاسی مطلوب بوده و در آستانه زایمان نباشد. بنابراین بهترین زمان از آغاز سی هفتگی بارداری و یا همان ماه های ۷ و ۸ بارداری است.

در این زمان شکم حالت زیبایی پیدا می کند، مادر دچار اضافه وزن، مشکلات پوستی یا درد نیست و می توانید به راحتی ژست ها و فیگور های مختلف را برای عکاسی در آتلیه بارداری ما انجام بدهد. لازم به ذکر است که مادر می بایست با توجه به شرایطی که مربوط به شرایط خاص بارداری اوست با پزشک متخصص خود مشورت کرده باشد چرا که بعضی از خانم ها در شرایط استراحت مطلق هستند و یا دچار محدودیت های فیزیکی می باشند. دقت داشته باشید اگر زمان زایمان خود را میدانید با تقریب میتوانید زمان عکاسی نوزاد خود را نیز رزرو کنید

لباس مناسب برای خانم های باردار در هنگام عکاسی

نکته دوم و بسیار مهم که تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت عکس های شما دارد انتخاب و پوشیدن بهترین لباس برای مراجعه و عکاسی در آتلیه بارداری می باشد. اکثر خانم های باردار پوشیدن لباس های گشاد، راحت و بسیار بلند را در این دوره بخصوص ترجیح می دهند که البته طبیعی است. اما خب آنچه که در عکاسی آتلیه بارداری قابل توجه است نمایش شکم مادر و نشان دادن پیوند زیبای مادر و فرزند می باشد. متخصصین ما بهترین مشاوره های تخصصی در این زمینه را به شما ارائه می دهند.

شما می توانید نکات زیر را برای نوع پوشش خود در آتلیه بارداری در نظر داشته باشید:

– لباس های تنگ و ساده و به دور از طراحی های پیچیده را انتخاب کنید

– لباس حریر یا توری

– استفاده از لباس های جذب و رنگی در مکان هایی همچون استودیو آتلیه بارداری، طبیعت یا ….

– ست کردن لباس ها با همسر؛ این نوع ست کردن می تواند از نوع متضاد، مکمل و یا هم شکل باشد.

– استفاده از لباس هایی با رنگ روشن، شاد و زیبا

– استفاده از لباس های مخصوص بارداری

در هر صورت اگر باز هم در انتخاب بهترین لباس برای عکاسی در آتلیه بارداری تردید دارید می توانید مسئولیت این امر را بر عهده متخصصین ما بگذارید چرا که آنها با توجه به قد، ظاهر، پوست و موی شما بهترین ها را برایتان انتخاب می کنند.

لوازمی که باید به همراه داشته باشید

برای داشتن بهترین عکاسی ها در آتلیه بارداری می توانید بعضی از لوازم به خصوص را نیز در عکس های خود دخیل کنید، مواردی همچون عکس سونوگرافی از جنین، لباس های صفر نوزاد به همراه کفش های کوچکش، اسباب بازی، بادکنک رنگی، عروسک و … می توانند عکس های شما را زیبا تر و جذاب نمایند. شما می توانید در خصوص این موارد با تیم متخصص آتلیه ما مشورت کرده و بهترین ها را انتخاب کنید.

قبل از رفتن به آتلیه بارداری چه کار کنید

خانم های باردار برای داشتن عکس های زیبا و جذاب می بایست یک سری از نکات را رعایت نمایید. از جمله مهم ترین این موارد را می توان موارد زیر عنوان نمود:

– قبل از رفتن به آتلیه بارداری آرایش مو و صورت داشته باشید، لازم نیست آرایش خیلی غلیظ یا آرایش موی سفت و سخت داشته باشید همین که موهایی مرتب شده و صورتی ملیح داشته باشید می تواند عکس های بارداری شما را شاخص و ویژه بسازد

– قبل از رفتن به آتلیه بارداری با پزشک متخصص خود مشورت کنید

– می توانید به دست هایتان لاک بزنید با موهای خود را فر نمایید

– زیبا ترین لباس هایی که شکمتان را به خوبی نشان دهد بپوشید

– قبل از عکاسی حتما با عکاس ما در مورد مقدار زمانی که می توانید در آتلیه بارداری بمانید و عکس بگیرید صحبت کنید

انجام این امور می تواند خیال شما را از یک روز بی دردسر راحت کند و شما بتوانید با خیال آسوده بهترین ایده هایی را که در نظر دارید ثبت کرده و برای همیشه در آلبوم خانوادگی خود نگهداری کنید.

نکته های مهم برای عکاسی در آتلیه بارداری

با رعایت نکات کوچک و حرفه ای عکس های شما زیباتر، بی نقص و منحصر به فرد خواهد شد، انجام برخی از این امور بر عهده ماست و برخی دیگر نیز مربوط به والدین می باشد.

از جمله مهم ترین این نکات موارد مهم زیر می باشد:

– پس زمینه عکس بارداری باید ساده، جذاب و سرشار از آرامش باشد، پس طرح های شلوغ و درهم و برهم را انتخاب نکنید

– موضوع اصلی عکس بارداری مادر است پس نباید در عکس نادیده گرفته شود یا محوریت عکس در پس زمینه متمرکز گردد

– حالت های طبیعی مادر بهترین گزینه برای عکاسی هستند

– اگر مادر احساس راحتی نمی کند می بایست شرایط رفاه و راحتی او فراهم شود

– عکس هایی که به حالت عمودی گرفته می شوند علاوه بر پوشش دهی اضافه وزن به خوبی وضعیت شکم را به نمایش می گذارند

– بهترین منبع نور برای جذابیت عکس ها استفاده از نور طبیعی می باشد

– خلاقیت در عکاسی بارداری نقشی مهم و اساسی دارد

آتلیه ما با بکارگیری برترین متخصصین و نیرو های حرفه ای بهترین خدمات موجود و ایده آل را به شما هدیه می دهد و شما می توانید عکس های یادگاری جذابی را در آتلیه ما بگیرید.

ژست های جذاب و محبوب برای عکاسی بارداری

خیلی از افراد نمی دانند که بهترین فیگور برای عکس در آتلیه بارداری چیست، متخصصین خبره آتلیه بامبو بهترین و محبوب ترین ژست های جهان را به شما پیشنهاد کرده و با انجام آن زیبا ترین عکس ها از شما به ثبت خواهد رسید. این ژست ها باید به گونه ای باشند که انجام ان برای مادر سخت نباشد و به مادر و فرزند فشار وارد نگردد.

از جمله محبوب ترین ژست های عکس در آتلیه بارداری ما انجام می پذیرد موارد مهم زیر می باشد:

– عکاسی از زاویه بالا که می تواند بسیاری از زشتی های مربوط به اضافه وزن، پف صورت مادر را بپوشاند

– عکاسی از حالت تمام قد مادر

– عکس با لباس های نوزادی کودک

– عکاسی از آغاز تا پایان بارداری

– عکاسی با خانواده که شامل همسر و فرزندان دیگر می باشد

– قرار دادن دست ها مادر یا پدر بر شکم برآمده

– از عکس سونوگرافی جنین در عکس استفاده می شود

– قلب درست کردن با انگشتان دست و قرار دادن آن بر روی شکم

– عکاسی از مادر و فرزندان دیگرش

– استفاده از لباس های نوزاد در عکس برداری آتلیه بارداری

عکاسی نوزاد پس از تولد و ترکیب عکس ها در یک آلبوم

انجام هریک از موارد گفته شده تاثیر بسیاری در سادگی و زیبایی عکس بارداری داشته و می تواند آن را منحصر به فرد و گرم کند.

فضای مربوط به عکاسی بارداری

عکس بارداری علاوه بر آتلیه بارداری بنا به خواست و نیاز والدین می تواند در منزل، طبیعت، مناطق خاصی از شهر یا روستا و… باشد. نیرو های متخصص آتلیه بارداری ما جهت آرامش بیشتر مادر به خانه شما آمده و بهترین عکس های زیبا را برایتان ثبت می نمایند.

برای نمونه می توانیم چند مورد از فضاهای عکاسی را به شما معرفی کنیم:

– عکس برداری در طبیعت، گل ها و درختان

– عکس برداری در ساحل دریا

– عکس برداری در خانه

– باغ میوه

– عکس برداری در شهر یا فضای روستا

هر یک از این موارد با توجه به سلیقه و روحیه والدین و میزان راحتی آنها انتخاب می شود. شما می توانید در استودیو بامبو با انتخاب پس زمینه های جذاب و دوست داشتنی لحظات دلپذیر بارداری خود را برای همیشه ثبت و ضبط نمایید. همینطور می توانید برای انتخاب فضای مورد پسند خود سری به نمونه کار های استودیو ما بزنید تا کاملا با محیط های جالب و دوست داشتنی ما نیز بیشتر آشنا شوید.

عکس های خانوادگی بگیرید

از جذابیت های عکاسی در آتلیه بارداری که می تواند به نمایش پیوند محکم خانواده بیافزاید عکس های خانوادگی و جمع کامل خواهر، برادر، پدر و مادر می باشد. از این رو والدین می توانند با همدیگر عکس بگیرند و فرزندان دیگر خود را نیز در عکس دخیل نمایند. این امر به زیبایی و جذابیت عکس افزوده و می تواند آن را تبدیل به یک عکس خانوادگی بسیار جذاب و منحصر به فرد بسازد. متخصصین حرفه ای ما قادر هستند تا بهترین عکس های گرم و صمیمی را از شما و خانواده تان به ثبت برسانند.

باید ها و نباید های عکاسی در آتلیه بارداری

انجام برخی از امور می توانند به صورت خواسته یا ناخواسته در میزان کیفیت عکس ها تاثیرگذار باشند. شما می توانید با آگاهی از این موضوع و توجه به آن صاحب عکس هایی جادویی و خلاقانه در آتلیه بارداری بشوید.

از جمله این باید ها و نباید ها در زمان عکاسی در آتلیه بارداری ما موارد مهم زیر می باشد:

– ارجحیت نور طبیعی نسبت به نور فلاش به پویایی عکس افزوده و می تواند آن را زیبا و تاثیر گذار بسازد

– پس از زمینه های شلوغ و درهم می تواند از جذابیت عکس کاسته و محوریت عکس را از مادر به محیط تغییر بدهد. بهترین انتخاب برای پس زمینه عکس موارد ساده می باشند

– لباس های خیلی گشاد، تیره، چهارخانه و درهم برآمدگی شکم را به خوبی نشان نخواهند داد بنابراین از لباس هایی استفاده کنید که علاوه بر راحتی شما شکم را نیز به خوبی نشان دهد

رعایت این نکات و انجام شیوه های مثبت در عکس برداری آتلیه بارداری می تواند عکس های شما را بی نقص نموده و آن را مطابق با خواسته و ایده شخصی شما نماید.

دوران بارداری خود را به خاطرات شیرین تبدیل کنید

آتلیه بارداری ما با ثبت بهترین عکس ها از دوران فراموش نشدنی بارداری یکی از ویژه ترین امور رفاهی محسوب می گردد. شما می توانید با عکس هایی که در آتلیه بارداری ما تهیه می کنید آلبوم شخصی کودک خود را تکمیل نموده و خاطرات جذابی را برای فرزندتان به یادگار بگذارید. عکاسی بارداری موجب می گردد تا در آینده پس از مشاهده عکس های جذابی که گرفته اید خاطرات تلخ و شیرین بارداریتان را به یاد آورده و احساس خوشایندی را تجربه نمایید.

سخن آخر:

تماشای عکس های دوران بارداری یکی از لذت هایی است که می توانید با ثبت آن در زمان مناسب، حس زیبای مادر شدن را برای همیشه برای خود زنده نگه دارید. به خاطر داشته باشید برای ثبت یکی از بهترین تجربه های مشترک خود و فرزندتان، این کار را به حرفه ای ها بسپارید و از ما برای انتخاب زمان مناسب برای عکاسی و همچنین در مواردی چون انتخاب لباس مناسب و فضای عکاسی و … کمک بگیرید تا از تماشای عکس های خود در هر زمانی به اندازه روز عکاسی لذت ببرید.

دیدگاهی بنویسید