دوران بارداری علاوه بر تمامی زحمت ها و سختی های آن برای مادران شیرینی های زیادی نیز دارد. و معمولا مادران برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه و ثبت این لحظات و دوران تلاش های زیادی می کنند. شما می توانید برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه به یک آتلیه بارداری خوب و حرفه ای مراجعه کنید و با کمک گرفتن از آن ها این دوران خوب را برای خود و برای فرزند آینده خود ثبت نمایید.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد موارد و راهنمایی های که برای گرفتن عکاسی بارداری خوب به شما عرضه می شود مطالبی را ارائه نماییم.

گرفتن عکس بارداری در فضای استودیو

عکس بارداری در آتلیه نوعی تخصصی از عکاسی است که در کنار انواع عکاسی های دیگر عکاسی دوران بارداری را برای افراد به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می دهد. شما می توانید برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه با مراجعه به آتلیه بارداری بامبو بهترین عکس ها و خاطرات را برای خود از این دوران زیبا به یادگار داشته باشید.

کسانی که مشغول انجام کارهای گرفتن عکس بارداری در آتلیه می باشند بسیار حرفه ای هستند و تجربه های زیادی نیز در این زمینه دارند و می توانند شما را برای گرفتن عکس ها و تمامی مواردی که در این خصوص مهم می باشد به خوبی راهنمایی کنند.

چون گرفتن عکسبرداری بارداری در آتلیه به صورت تخصصی انجام می گیرد و افراد متخصص برای شما کارهای مربوط به آن را انجام می دهند شما می توانید به راحتی و در کمال آرامش به آن ها اعتماد کنید و مواردی را که به شما گفته می شود برای هر چه بهتر انجام شدن کارها و عکس ها انجام دهید.

گرفتن عکس باردازی در آتلیه

خصوصیات عکس خوب بارداری در آتلیه

به علت شرایط مادر و وضعیت جسمانی و روحی او عکس بارداری در آتلیه دارای شرایط ویژه و خاصی است که به او در همه موارد کمک خواهد شد و مراقب سلامتی مادر به طور کامل خواهند بود. در ذیل تعدادی از ویژگی هایی که برای عکس بارداری در آتلیه رعایت می شود را بیان می کنیم.

  • عکس بارداری در آتلیه ای که دارای یک محیط زیبا و شاد است باعث می شود که مادر و اعضای خانواده با دیدن محیط به وجد می آیند و آن ها را برای گرفتن عکس های زیبا و جذاب ترغیب می کند.
  • عکس حاملگی در آتلیه  با کمک افراد با تجربه که در آتلیه فعالیت می کنند انجام می شود و هر کدام از آن ها مسولیتی را بر عهده دارند یکی از این تخصص ها دادن مشاوره در خصوص نوع پوشش است.
  • استفاده از محیط های متفاوت برای عکس های دوره بارداری یکی دیگر از ویژگی های خوب گرفتن عکس بارداری در آتلیه می باشد.
  • بهداشتی بودن محیط و مناسب بودن وضعیت های مادر در هنگام عکاسی به گونه ای که او را دچار زحمت و یا ناراحتی نکند از دیگر موارد مهم گرفتن این مدل عکس می باشد.
  • استفاده از تیم کاملا حرفه ای و عکاس های خانم به جهت راحت بودن مادر در گرفتن عکس های مختلف و زیبا از موارد مورد توجه می باشد.
  • داشتن تجهیزات حرفه ای و کامل برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه و ثبت بهترین و زیبا ترین لحظات مادران باردار

عکس حاملگی در فضای باز یا اتلیه

شرایط مادر برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه

برای مراجعه و گرفتن عکس زمان بارداری در آتلیه مادر می بایست دارای شرایط مناسبی باشد. یکی از شرایطی که می بایست قبل از مراجعه به آن دقت شود مشورت با دکتر متخصص و دکتری است که مادر زیر نظر او می باشد. دانستن اینکه از نظر دکتر شرایط برای کمی تحرک داشتن برای عکاسی موردی ندارد بسیار خوب و دلگرم کننده است.

از دیگر شرایط مهم برای مراجعه گرفتن عکس بارداری در آتلیه این است که این کار در زمان مناسبی انجام شود. زمان مناسب زمانی است که شکم مادر به طور کامل بر آمده باشد و وضعیت بارداری وی کاملا مشخص باشد. برای این کار حدود ماه های هفتم و هشتم بارداری مناسب می باشد. البته باید دقت شود که مادر وضعیت خوبی داشته باشد و نزدیک زایمان وی نیز نباشد.

داشتن روحیه خوب و سرحال بودن از دیگر شرایطی است که خانم های باردار برای مراجعه و گرفتن عکس بارداری در آتلیه می بایست داشته باشند. تمامی مادران دوست دارند تا در عکس های دوره بارداری خود که در آتلیه بارداری گرفته می شود سرحال و زیبا به نظر برسند پس بهتر است تا زمان گرفتن عکس  به طوری تنظیم شود که مادر باردار سرحال و خوب باشد.

داشتن وضعیتی که مادر بتواند حالت های مورد نیاز عکاسی بارداری را انجام دهد و مشکلی برای او پیش نیاید از دیگر گزینه ها و شرایطی است که مادر قبل از مراجعه و گرفتن عکس بارداری در آتلیه می بایست به آن توجه نماید.

عکاسی از زمان حاملگلی در فضای استودیو

پوشش مناسب برای گرفتن عکاسی بارداری

دوران بارداری به علت وضعیت خاص آن پوشیدن لباس ها و نوع پوشش را سخت و غیر قابل تحمل می کند. برای گرفتن عکس حاملگی در آتلیه نیازی به پوشیدن لباس های پوشیده و گشاد نیست. لباس هایی که بدن و شکم را به زیبایی به نمایش در آورد یکی از ویژگی های لباس های مورد نیاز برای عکاسی می باشد.

لباس های تور مانند یا لباس هایی که از جنس حریر باشند یکی دیگر از انواع لباس هایی است که می تواند ظاهر مادر را زیبا نماید و وضعیت بارداری وی را به طور کامل به نمایش در آورد و عکس بارداری در آتلیه را برای شما خاص نماید.

لباس های مخصوص بارداری نیز از دیگر گزینه های مناسب برای پوشش در عکس گرفتن است. این لباس ها به دلیل نوع طراحی شان می توانند زیبایی های خاصی را به اندام مادر بدهند و عکس ها را زیبا برای گرفتن تر بکنند.

لباس های نیم لخت به صورتی که بخش شکم را به صورت عریان به نمایش در آورد نیز برای نشان دادن زیبایی های کار و گرفتن عکس های خاص مناسب می باشد.

رنگ لباس های انتخاب شده نیز مهم می باشد. شما می توانید با مشورت با اعضای کادر تخصصی برای گرفتن عکس بارداری در استودیو از رنگ های شاد و زیبایی برای لباس ها و وسایل همراه خود استفاده کنید. رنگ های شاد و رنگ هایی که زیبایی مادر و وضعیت مادر را دو چندان کند بسیار در زیبایی عکس ها کمک کننده می باشند.

اگر فرزند دیگر و یا همسرتان نیز به همراه شما برای عکاسی می آید بهتر است تا تعدادی از لباس های همراه تان با آن ها ست باشد تا عکس بارداری در آتلیه که توسط عکاسان حرفه ای گرفته می شود به زیبایی به نمایش در آید.

عکس بارداری

همراهی خانواده گرفتن هنگام عکاسی بارداری در آتلیه

شما برای اینکه بتوانید عکس های زیبا را به همراه خانواده خود بگیرید می توانید فرزند و یا همسر خود را نیز با خود همراه کنید. ژست های زیاد و زیبایی وجود دارند که شما می توانید به همراه فرزند خود و یا همسرتان با آن ها عکس های خوب و بیاد ماندنی را بگیرید.

در ذیل تعدادی از ژست های زیبا به همراه خانواده را برای شما بیان می کنیم.

  • یکی از زیبا ترین ژست های عکاسی بارداری که می توانید به همراه همسر خود برای عکس بارداری در آتلیه از آن استفاده کنید با هم بودن و نمایش ماه های مختلف بارداری شما است. در این نوع از عکس ها با همسرتان مشغول کاری می شوید و در این حین از حالت های شما در ماه های مختلف بارداری عکس گرفته می شود.
  • درست کردن شکل های مختلف با دست خود و همسر بر روی شکم مادر از دیگر ژست های زیبا برای عکاسی می باشد که برای عکس بارداری در آتلیه به شما پیشنهاد می شود و می تواند عکس های جالب را برای شما به ارمغان آورد.
  • فرزندان دیگر نیز می توانند در عکس های بارداری شما نقش های زیبایی ایفا کنند. مثلا می شود به آن ها گفت که سر خود را بر روی شکم مادر بگذارند و یا در حالت های مختلف در کنار شما قرار بگیرند و با وضعیت مادر ارتباط برقرار کنند.
  • ژست هایی که هم همسر و هم فرزند نیز در عکس باشند نیز زیاد است و شما می توانید با استفاده از تجربیات مشاورین از آن ها استفاده کنید و عکس های خوبی را بگیرید.

عکاسی بارداری در استودیو عکاسی

فضا های متفاوت برای آتلیه بارداری

برای گرفتن عکس زمان بارداری در آتلیه شما می توانید برای متفاوت بودن عکس های دوره بارداری خود از مکان ها و فضا های دیگر نیز استفاده نمایید. عکس گرفت در ساحل در هنگام غروب آفتاب یکی از مکان های ویژه و خاصی است که شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

گرفتن عکس های بارداری در باغ و یا جنگل نیز یکی دیگر از گزینه های خوب و متفاوت است که شما می توانید با هماهنگی آتلیه بارداری از آن ها به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

گرفتن عکس بارداری در آتلیه در زمان های متفاوت در طول روز و شب یکی دیگر از امکاناتی است که در آتلیه بارداری استودیو بامبو به شما ارائه می شود و کافی است تا از قبل با مشاورین هماهنگی های لازم را انجام دهید و وقت مورد نظر برای این کار را رزرو نمایید.

داشتن وسایل اضافه برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه

شما می توانید با هماهنگی عکاس و یا مسولین با تجربه آتلیه بارداری برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه وسایلی را به همراه خود برای زیباتر شدن عکس ها به همراه داشته باشید.

یکی از این وسایل استفاده از اکسسوری های مختلف می باشد که در زیبایی مادر و ست بودن وسایل او کمک زیادی می کنند. استفاده از کیف و یا چتر و یا زیور آلات مختلف می تواند به عکس های شما جلوه ای خاص ببخشد. پی سعی کنید وسایلی که برای شما خاطرات زیبایی را به همراه دارند با خود برای گرفتن عکس حاملگی در استودیو بیاورید و در عکس های خود به نمایش بگذارید.

 

سخن آخر

خانم ها برای این که بتوانند از دوران بارداری خود عکس های ناب و زیبایی را داشته باشند باید به برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه نکات زیادی را مد نظر قرار دهند. گرفتن عکس بارداری در آتلیه می بایست علاوه بر داشتن تجربه افراد برای گرفتن عکس های زیبا با ژست های خاص دارای شرایط محیطی و فیزیکی زیبا و خوبی نیز باشد. مادران باردار نیز برای مراجعه و گرفتن عکس می بایست شرایط خوبی داشته باشند و این کار را در روزهای که سرحال و شاداب هستند، انجام دهند.