عکاسی کودک در سنین مختلف به شما این امکان را میدهد لحظات زیبا و تکرار نشدنی رشد فرزاندتان را ثبت کنید. ما در استودیو بامبو این افتخار را داریم تا به شما در این راستا کمک نماییم.

شما می‌خواهید از کودک خود در هر لحظه عکس بگیرید. خوشبختانه فرصت‌های بیشماری برای گرفتن پرتره‌های عالی از کودکانتان در اختیار دارید. در هر سنی می‌توان از کودکان عکس‌های فوق‌العاده گرفت و لحظه‌ای را هم از دست نداد.پس عکاسی کودک در استودیو بامبو بهترین راهکار برای شماست.

  • نوزاد
  • ۳ تا ۶ ماه
  • ۶ تا ۹ ماه
  • ۱ سال
  • بیشتر از ۱ سال

می‌توان از کودکتان در این مرحله که تنها چند هفته بیشتر طول نمی کشد، به طرز باور نکردنی عکس‌های حرفه ای بگیرید. اگر یک پرتره حرفه‌ای از کوچولویتان در این سن می‌خواهید هم‌اکنون زمان آن است. شاید در طول این مدت ممکن است گاهی از نگه‌داشتن انگشتان کوچک او ، لب‌های صورتی‌اش یا چروک‌خوردگی پشت کمرش خسته شوید اما بعدها که مرحله نوزادی به پایان رسید و عکس‌های آن ماندگار شد، قطعاً از ثبت آن لحظات خوشحال و سپاسگزار خواهید بود.

عکس‌برداری از نوزاد در فضای داخلی انجام خواهد شد اما اگر از نظر پدر و مادر هوا گرم باشد، ما می‌توانیم در فضای بیرونی از نوزاد عکس بگیریم. پیشنهادمان این است که عکاسی از نوزاد قبل از دو هفتگی او انجام شود.

توصیه می‌کنیم که وقت عکاسی خود را زمانی انتخاب کنید که کودکتان آماده‌‌ی خوابیدن باشد. در این سن کودک شما می‌تواند لبخند بزند و با شما ارتباط برقرار کند. همین که او روی شکمش قرار بگیرد و سرش را بالا بیاورد و یک نگاه دزدانه همراه با لبخند داشته باشد برای ثبت یک عکس دوست‌داشتنی از او کافیست.

تنها کافیست تصور کنید یک آلبوم پر از عکس‌های زیبا از کودکتان در سنین مختلف از نوزادی تا یک سالگی و بعد از آن در اختیار دارید.

چهار دست و پا رفتن، تمرین ایستادن، دندان درآوردن، خندیدن و … از شگفت‌انگیزترین اتفاقاتی هستند که در زندگی کودک شما رخ می‌دهند. برخی از مشتریان ما تصمیم می‌گیرند چندهفته بعد از تولد کودکشان، یعنی زمانی که او راه رفتن را یاد می‌گیرد، از او عکاسی کنند. برخی دیگر تمایل دارند که یک عکس از چهره‌ی کودکشان روی کیک تولدش داشته باشند، و از شیطنت‌های کودکشان هنگامی که او مقابل کیک قرار گرفته، سروصدا و بازیگوشی‌هایش، ناخنک زدنش به کیک و … از او عکس داشته باشند. آن‌ها با این شیوه اولین جشن تولد کودکشان را که پر از تفریح و شادیست به یادماندنی می‌کنند.

با عکاسی کودک در سنین محتلف می‌توان عکس‌های خلاقانه‌ای از کودکان بزرگتر از یک سال گرفت. آن‌ها پتانسیل‌های فراوانی برای گرفتن عکس‌های زیبا و هنری دارند. روش‌های متنوع و فوق‌العاده‌‌ای برای ثبت عکس‌های هنرمندانه وجود دارد، کافیست شما برای ما یک محدوده فکری مشخص کنید و سپس ما ایده‌هایمان را با شما به اشتراک می‌گذاریم.