عکاسی کودک در منزل

ما در خدمات عکاسی در منزل استودیو بامبو بهترین شرایط را برای ثبت لحظات شیرین و خاظرات به یاد ماندنی از کودک شما فراهم خواهیم کرد.

عکاسی در منزل با توجه به شرایط منزل شما متفاوت خواهد بود. اگر دکوراسیون منزل مطابق با ایده ال های عکاسی بود نیازی به تجهیزات نیست در غیر این صورت دکور استودیو برای بهتر و زیبا شدن عکس های فرزند دلبند شما همراه آورده می شود. استفاده از تجهیزات نوری نیز با توجه به نور محیطی منزل در نظر گرفته می شود. عکاسی در منزل میتواند برای مناسبت هایی مانند تولد یا جشن دندان و غیره انجام بگیرد.

 

نمونه کارها


[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

دانلود تعرفه قیمت سال 1397

عکاسی کودک در منزل

حتما تا به حال شده است که با خودتان بگویید: فرزندم چه زود بزرگ شد! و واقعا هم کودکان خیلی زود رشد می کنند و بزرگ می شوند و در دوران کودکی شان با شیرین کاری هایی که می کردند در خاطرات می مانند اما ما می خواهیم خاطرات آنها و لحظه های زیبا در ذهن شما بماند .

استودیو ما با پرسنل حرفه ای و بهترین امکانات می تواند بهترین عکاسی را از نوزاد یا کودک شما انجام دهد تا خاطرات زیبای شما با او را برای همیشه ثبت کند.

اگر در خانه نما و فضای مناسبی برای عکاسی دارید ، ما با آمدن به خانه شما زیباترین عکس را  از کودکتان ثبت خواهیم کرد اما اگر هم می خواهید فضای زیباتری را در خانه تان درست کنید تا عکس کودکتان زیباتر ثبت شود ، با امکاناتی مانند تجهیزات و دکور ، ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد و فضای خانه شما برای عکاسی بسیار زیباتر خواهد شد. تجهیزات ما شامل زیباترین و خاص ترین دکورها است که جلوه فوق العاده ای به عکس می دهد.

اگر هم مایل نیستید که در خانه عکاسی انجام شود با آمدن به استودیو کامل و مجهز ما می توانید عکسی زیبا از کودک خود را ثبت کنید. البته که پیشنهاد ما در این مطلب عکاسی از کودک شما در منزل است.

عکس گرفتن از کودک در منزل

خیلی از خانواده ها علاقه دارند تا کارهای مختلف نوزادشان را ثبت کنند ، برای مثال اولین باری که فرزندشان غذا خواهد خورد یا اولین باری که کودکشان می خواهد راه برود، تمام این ها به یک دوربین و عکاسی حرفه ای احتیاج دارد تا به زیباترین شکل ممکن به ثبت برسد و ما این کار را با مناسب ترین هزینه و بالاترین کیفیت برای شما انجام خواهیم داد ، زیرا این عکس ها بعدا برای کودک خودتا خاطره خواهد شد و او قطعا از پدر و مادرش بابت چنین عکس های تشکر خواهد کرد.

همچنین باید توجه داشته باشید که برای عکاسی از کودک در منزل به یک تیم حرفه ای نیاز است تا بتواند نورپردازی ، کادر بندی و بسیاری از کارهای دیگر را انجام دهد که تمام این کارها توسط استودیو ما و با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

همانطور که گفتیم عکاسی از کودکتان می تواند در استودیو ما هم انجام شود اما عکاسی در منزل و ثبت تصویر آن قطعا برای شما خاطره ای فراموش نشدنی خواهد شد تا اگر مجبور به تعویض منزل شدید هم عکس کودکتان و هم تصویر منزلی که قبلا داشتید در خاطرتان باقی بماند. نوزادی یکی از زیباترین دوران زندگی انسان است که عمر کوتاهی دارد و خیلی زود به پایان می رسد و نوزاد خیلی زود به سن کودکی می رسد ، پس فراموش نکنید تا این دوره کوتاه و ناب را برای خودتان و فرزندتان ثبت کنید.

البته که عکاسی از نوزادتان شاید به نظر شما کاری بسیار ساده و ابتدایی به نظر برسد که هر کسی قادر به انجام دادن آن است اما گرفتن یک عکس خاص و زیبا کار هر کسی نیست! اگر بخواهید یک عکس زیبا با نورپردازی ، دکور و کادربندی مناسب بگیرید باید به یک گروه و یا استودیو مناسب مراجعه کنید.

عکاسی خلاقانه از کودک

کودک شما باید در عکس مورد نظرتان ژستی مناسب داشته باشد که با عکس دیگران تفاوت داشته باشد و خاص بودن کودک را ثابت کند و همچنین تزئین فضای اطراف به خوبی انجام بگیرد. البته که بعضی آتلیه ها با قیمت های نجومی سعی دارند که پول مفت بگیرند و به قول خودشان عکس های آنچنانی از کودک بگیرند اما استودیو ما با مناسب ترین قیمت بهترین کیفیت را به شما و فرزند دلبندتان هدیه خواهد کرد.

ما با تجربه بسیار زیادی که داریم خاص ترین عکس ها را برای شما به ثبت می رسانیم زیرا خلاقیت نقش بسیار زیادی در زیباتر شدن و خاص تر شدن یک عکس دارد. خلاقیت داشتن یک استودیو عکاسی هم برای خود آتلیه سودمند است و هم برای مشتریانی که به آن مراجعه خواهند کرد. حتما تا به حال عکس های زیادی در اینترنت دیده اید که از کودکان در شرایط خاص گرفته شده ، ما می توانیم مانند همان عکس ها را به شما و فرزند عزیزتان هدیه دهیم.

اگر منزل شما نمای زیبایی در داخل ندارد و برای عکاسی مناسب نیست نگران نباشید. ما با امکانات و وسیله های مخصوص خانه شما را زیبا خواهیم کرد و سپس عکس نوزاد و یا کودکتان را ثبت خواهیم کرد. هر گونه تزیین و ژستی که بخواهید در عکس و فضا اعمال خواهد شد.

ایده عکس خانگی نوزاد

ایده یکی از مهم ترین بخش های عکاسی است و می توان گفت که سنگ بنای عکاسی در ابتدا ایده آن است ، بنا بر این یک ایده زیبا می تواند یک عکس زیبا را نیز خلق کند. ما با بهترین ایده ها عکاسی از کودک شما را داریم و آنها را در عکس پیاده خواهیم کرد ، ایده هایی خاص و ویژه که نمونه هایی از آن ها را در عکس های داخل متن مشاهده می کنید.

امیدواریم که با استفاده از امکانات و عکاسی استودیو ما لحظات زیبایی را به ثبت برسانید و در آینده عکس هایی را که توسط عکاس های ما گرفته شده را در آلبوم های خود ببینید و خاطره های خود را با آن ها زنده کنید.