یکی از مهمترین نکاتی که باید در انتخاب آتلیه برای کودم دلبندتان در نظر بگرید نزدیکی آن به محل زندگی شماست. ما یکی از با تجربه ترین آتلیه  عکاسی کودک شمال تهران هستیم.هدف ما کمک و راهنمایی شماست برای ثبت عکسهایی بی نظیر از کودک و خانواده تان در لحظات تکرار نشدنی. در مقاله زیر نکاتی برای زیبایی و آراستگی شما در جلسه عکاسی ذکر شده است که با رعایت آنها می توانید عکاسی بی نقصی داشته باشید.

نکاتی که با رعایت کردن آنها عکس های بهتری خواهید داشت

 مو

اگر قرار است که برای جلسه عکس‌برداری خود موهایتان را کوتاه نمایید، آن را حدوداً دو هفته قبل انجام دهید. برای پدران کمی با مادران متفاوت است، چند روز قبل از جلسه عکس‌برداری یک اصلاح خیلی کم تنها برای مرتب نمودن دور سر کافیست.مادران گرامی میتوانند از نرم کننده ها و ماسک ها بعد از حمام برا لطافت بیشتر موی خود استفاده کنند.

 

 لوازم جانبی مو

اگر شما در حال عکس‌برداری در خارج از منزل هستید، آماده‌باشید موهایتان را مرتب نموده و در یک روزی بادی زیبا بوده و مرتب به نظر برسید. دکمه‌های لباسی، کلیپس های مو، سربند و یا لوازم جانبی موردعلاقه دیگر را بردارید.هد بندهای جدیدی که به تازگی مد شده اند زیر در عکسهایتان بسیار زیبا جلوه می کنند.

 

  عینک

اگر افراد بدون عینک شمارا تشخیص ندهند، شما باید در جلسه عکس‌برداری عینک خود را بزنید – بااین‌حال نور افتادن بر روی عینک می‌تواند چشم شما را در عکس‌ها از بین ببرد. شما می‌توانید عدسی‌های خود را در زمان جلسه عکس‌برداری بردارید، این چیزی است که هالیوود برای جلوگیری از انعکاس در فیلم‌ها انجام می‌دهد)، از پزشک چشم خود بخواهید تا یک جفت فریم مشابه را قرض دهد.

 

 لب‌ها

شما احتمالاً لب‌های خود را در طول عکس‌برداری جمع کنید، بنابراین برای براق شدن لب و رژ لب تازه از مرطوب‌کننده ها استفاده کنید. استفاده از مرطوب‌کننده کردن لب برای چند روز قبل از عکس‌برداری خود به لب‌هایتان اجازه دهید که خود را به بهترین شکل به نظر  برسانند.

راهنمایی ما برای عکاسی خانوادگی به عنوان تجربه ترین آتلیه عکاسی کودک شمال تهران به شما کمک میکند تا یک روز فوق العاده از عکاسی کنار فرزندانتان تجربه کنید.

دندان‌ها

اگر می‌خواهید لبخند خود را بهتر و با جلوه بیشتری نشان دهید،درمان خود را حدود دو هفته قبل از عکس‌برداری شروع کنید.از خمیر دندان های سفید کننده استفاده کنید اما این کار یک هفته قبل آغاز کنید.

آتلیه عکاسی کودک شمال تهران

 جوش زدن

از صابون های مخصوص یک هفته قبل از عکس‌برداری خود برای کمک به کاهش و محدود کردن جوش استفاده کنید. این موضوع به‌ اندازه کافی مهم است، از استفاده زیاد از لوازم‌آرایشی برای پنهان کردن جوش‌ها بشدت خودداری کنید – فتوشاپ تقریباً همیشه آسان‌ترین راه برای رفع این ضایعات پوستی است. در حقیقت جراحی‌های فتوشاپ بسیار بهتر از استفاده کردن آرایش فوق‌العاده زیاد است. برای تب‌خال، مواد آرایشی روی آن‌ها را پاک نموده و سپس از کرم استفاده کنید.از آلوئه ورا برای کاهش التهابات پوستی استفاده کنید.

 

آرایش

یک آرایش ملایم و ظریف واقعاً می‌تواند پوست شمارا نرم و لطافت و ویژگی‌های صورت شمارا حفظ کند. اما اطمینان حاصل کنید که می‌دانید چه‌کاری انجام می‌دهید و مطمئن شوید که نوع آرایش بارنگ پوستتان یا چهره شما  منطبق است زیرا در صورت استفاده بیش‌ازحد ممکن است نسبت صورتتان را نسبت به بقیه بدن شما نارنجی جلوه دهد.

 

 موهای صورت

پدران، با یک تیغ جدید، کرم اصلاح و یک لوسیون مرطوب‌کننده پس از تراشیدن برای جلوگیری از حساسیت و قرمزی به‌صورت خوبی تروتمیز می‌شوند. اصلاح کردن موهای زائد بدن، سبیل یا دیگر موهای  صورت، به‌ویژه برای موهای ریز و درخشان. مادران، حتی اگر موهای صورت (مخصوصاً در اطراف لب و یا چانه) بوری داشته باشید، قبل از جلسه عکس‌برداری باید از زدن موهای بدنتان لذت ببرید و آماده عکس‌برداری شوید- حتی اگر موهای شما خیلی کم و به‌اصطلاح تنک است. باید در نظر بگیرید که در عکس شما هم پدران و هم مادران هر دو، باید ابروهای خود را تمیز و مرتب نمایند.

 

 مرطوب‌کننده

پوست خشک واقعاً می‌تواند  یک عکس خوب و باکیفیت را خراب کند. یک هفته قبل از جلسه عکس‌برداری خود، مرطوب‌کننده را به‌صورت روزانه شروع کنید. هنگامی‌که از حمام بیرون می‌آید، خود را خشک‌ کنید تا جایی که کمی مرطوب باشید و سپس بر روی پوست خود مرطوب‌کننده بگذارید. تمرکز بر بازوها، شانه‌ها، گردن، صورت، دست‌ها، هرجایی که در معرض دوربین قرار بگیرد است.

آتلیه عکاسی کودک شمال تهران

نکات پیشرفته: برای پوست خشک‌روی صورت خود، به‌ویژه در اطراف بینی، از اسکراب شکر استفاده کنید. یک فنجان قند را در حدود یک‌چهارم فنجان روغن‌زیتون مخلوط‌کنید، تا زمانی که شبیه شن و ماسه خیس شود.سپس صورت خود را با آن پوشیده نمایید، سپس برای پاک کردن روغن با صابون صورت خود را بشویید. شکر  نباید روغنی باشد، فقط به‌اندازه کافی مرطوب باشد تا شکر را مرطوب سازد. همچنین بر روی صورت خود مطمئن شوید که از یک مرطوب‌کننده صورت استفاده کنید.

ما در متفاوت ترین آتلیه عکاسی کودک شمال تهران نکاتی را بازگو میکنیم که شما بتوانید بهترین عکس ها را برای لحظه های تکرار نشدنی کنار عزیرانتان ثبت کنید.

ناخن

یک‌لایه جدید ضخیم از لاک ناخن دنیایی متفاوت را در عکس شما ایجاد خواهد کرد. یکرنگ خنثی را انتخاب کنید که در جلسه عکس‌برداری انحراف ایجاد نکند و با لباس‌هایتان ست باشد و خیلی تضاد ایجاد نکند. صبح جلسه عکس‌برداری دوباره لاک خود را ترمیم نموده، سپس مراقب باشید که آن را در هنگام انجام دادن خراب نکنید و یک دست باشد. عکس شما یک بهانه‌ای بزرگ برای مانیکور تازه است، اما اگر شما نمی‌توانید به سالن بروید، اطمینان حاصل کنید که ناخن‌هایتان مرتب و پاک هستند.

آتلیه عکاسی کودک شمال تهران

پف كردن مادران: از مصرف مواد غذایی بانمک زیاد و چربی بالا برای دو تا سه روز قبل از جلسه عکس‌برداری خود اجتناب كنید. پفالو بودن  می‌تواند اعتمادبه‌نفس  و راحتی شما در مقابل دوربین کاهش دهد

 

 اتو کردن

اگر می‌خواهید اتو بزنید، شب قبل اتو کنید و سپس لباس را برای جلسه عکس‌برداری خود آویزان کنید. اگر چیزی را که به‌راحتی چروک می‌شود بپوشید، آن را در ماشین و درراه عکس‌برداری نپوشید تا چروک نشود و تنها در زمان عکس‌برداری آن را تن کنید.ما اینجا در بهترین آتلیه عکاسی کودک شمال تهران فضایی مناسب برا تعویض لباس شما و عزیزانتان فراهم کرده ایم .

 

 کفش

برای مادران پوشیدن کفش‌های پاشنه‌بلند ایرادی ندارد. اما پدران، آن‌ها را مرتب کنید! کفش‌های بهترین پوشیدنی‌ها هستند.

این نکات بهترین مواردی است که می توانید با رعایت آنها عکس های فوق العاده را به عنوان پدر و مادر فرزند دلبندتان در کنار آنها داشته باشید ما به عنوان یکی از با کیفیت ترین آتلیه عکاسی کودک شمال تهران در کنار شما برای ثبت بهترین لحظات زندگی تان حضور خواهیم داشت.