استودیو بامبو

  • عکاسی کودک
  • عکاسی نوزاد
  • عکاسی بارداری
  • در آتلیه یا منزل
  • یا در فضای باز

عکاسی نوزاد

نمونه عکسهای نوزاد

گالری

نوزاد ها خیلی سریع رشد می کنند ، بیشترین رشد در طول عمر انسان مربوط به دوره نوزادی است. پس واقعا حیف است که با توجه به امکانات الان و پیشرفت تکنولوژی تصویری از دوران نوزادی فرزند خود تهیه نکنید. البته که با گوشی هایی که هم اکنون دوربین دارند ، عکاسی خیلی ساده و همه گیر است اما یک عکس خوب نیاز به عکاسی حرفه ای دارد. عکاسی که بداند نورپردازی ، کادربندی ، دکور و ژست باید چگونه باشد. عکاسی نوزاد را می توان هم کاری بسیار آسان و هم کاری بسیار سخت دانست. بهترین زمان برای عکاسی از یک نوزاد بین ۵ روز تا ۱۲ روز از تولد اوست. روزهایی که هم نوزاد شکل گرفته و هم مانند همان دوران که داخل رحم مادرش بوده ، خواب است.البته که شما زمانی که برای عکاسی بارداری به استودیو مراجعه می کنید می توانید زمان تقریبی عکاسی نوزاد خودد را تعیین و رزرو کنید.

معمولا نوزادها در این سن ژست ها و چهره ای بسیار زیبا دارند. همین طور باید حساس بودن نوزاد را در نظر گرفت ، اینکه نوزاد در روند عکاسی اذیت نشود یا اینکه از وسایل پاکیزه برای عکاسی و دکور استفاده کرد ، همچنین نوزاد باید در زمان عکاسی در یک محیط گرم باشد تا احساس آرامش و راحتی کند که آتلیه ما کاملا تمام این ویژگی ها را به اجرا می گذارد.

آتلیه ما با داشتن بهترین عکاس ها و بهترین خدمات و همچنین ارائه دادن مناسب ترین قیمت ، عکاسی از نوزاد شما را به زیباترین و کامل ترین شکل ممکن انجام می دهد.

عکاسی از نوزاد در منزل

اگر در منزل نما و فضای زیبا یا مناسبی برای عکاسی کودک دارید ، ما با آمدن به خانه شما ، زیباترین عکس را  از نوزادتان به ثبت خواهیم رساند. همچنین اگر هم می خواهید فضای شیک تری را در خانه خود به وجود آورید تا عکس کودکتان ظاهر زیباتری به خود بگیرد ، با امکاناتی مانند تجهیزات و دکور ، ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد و فضای منزل شما برای عکاسی بسیار زیباتر و شیک تر خواهد شد. تجهیزات تزئینی ما شامل زیباترین و خاص ترین دکورها است که جلوه فوق العاده ای به عکس می دهد. اگر هم مایل نیستید که در خانه عکاسی انجام شود با آمدن به آتلیه نوزاد ما می توانید عکسی زیبا از نوزاد خود را ثبت کنید.

قدم اول یک عکاسی نوزاد کامل و خوب یک ایده عالی است که باعث می شود عکاسی به خوبی انجام شود.

با توجه به جثه کوچک نوزاد ، می توان عکس های بسیار زیبایی را از او به ثبت رساند زیرا ایده های بسیار زیاد و زیبایی را برای عکاسی به عکاسان ما می دهد. همانطور که احتمالا می دانید ، قدم اول یک عکاسی کامل و خوب یک ایده عالی است که باعث می شود عکاسی به خوبی انجام شود.

عکاسی نوزاد به حوصله و صبر زیادی نیاز دارد زیرا ممکن است به یک دفعه نوزاد گریه کند یا آن ژست مورد نظر برای عکاسی را نداشته باشد ، به همین دلیل عکاس مورد نظر باید از نظر فکری آزاد باشد و حوصله و ذوق کافی را برای عکاسی داشته باشد که شما از این نظر می توانید به استودیو ما اعتماد کنید و مطمئن باشید که مشکلی از این نظر پیش نخواهد امد و ما تمام سعی مان را خواهیم کرد که شما از عکاسی انجام شده توسط عکاس ما راضی بوده باشید و مشکلی در روند کار ایجاد نشده باشد. همچنین خدمات پس از فروش ما کامل است و ما عکس های شما را برایتان تا چندین سال ذخیره خواهیم کرد تا اگر خدایی نکرده عکس مورد نظرتان مفقود شد بتوانید دوباره آن را تهیه کنید.

ما تمام سعی مان را خواهیم کرد که شما از عکاسی انجام شده توسط عکاس ما راضی بوده باشید و مشکلی در روند کار ایجاد نشده باشد.

به هر حال نباید فراموش کرد که دوران نوزادی و کودکی یکی از شیرین ترین دوران زندگی انسان است و چه خوب می شود که این دوران با عکسی ، هر چند هم کوچک در خاطره ها ثبت شود زیرا بعدا برای همان کودک و یا نوزاد جذاب خواهد بود که تصویر کودکی خودش را در یک عکس حرفه ای مشاهده کند و قطعا از پدر و مادر خوش ذوقش تشکر خواهد کرد.

دوران نوزادی و کودکی یکی از شیرین ترین دوران زندگی انسان است و چه خوب می شود که این دوران با عکسی ، هر چند هم کوچک در خاطره ها ثبت شود

همانطور که گفتیم استودیو ما از نظر دکور زیبا و همینطور لباس کامل است و ما زیباترین دکور ، تجهیزات تزئینی و لباس را در اختیار شما خواهیم گذاشت تا خودتان انتخاب کند که کدام یک را نوزادتان استفاده کند. نباید از یاد برد که یکی از تفاوت های عکاسی معمولی با عکاسی حرفه ای همین دکور زیبا هست. زیرا شما می توانید با استفاده از دکور و لباس متفاوت جلوه ای خاص به نوزاد خود ببخشید و عکس او را در پروفایل خود و در اینترنت به اشتراک بگذارید.

شما می توانید با استفاده از استودیو ما مدرن باشید و عکسی زیبا از نوزاد خود تهیه کنید

قابل ذکر است که در این دوره تصویر ها نقش بسیار زیادی دارند مخصوصا نرم افزاری مانند اینستاگرام وجود دارد که مردم عکس های زیبا را از نظر خودشان با بقیه به اشتراک می گذارند. حالا چه چیزی از این بهتر که وقتی یک زوج بچه دار می شوند ، از نوزاد خود عکسی تهیه کرده وآن را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند یا حتی برای پروفایل خود مورد استفاده قرار دهند. به هر حال عصر ، عصر تکنولوژی و پیشرفت است و شما می توانید با استفاده از استودیو ما مدرن باشید و عکسی زیبا از نوزاد خود تهیه کنید ، نه اینکه صرفا با گوشی یک عکس غیر حرفه ای از او بگیرید.

شما می توانید از کیفیت کار ما اطمینان داشته باشید و با مناسب ترین قیمت ، بهترین کیفیت را از جانب ما دریافت کنید.

چرا میتوانید عکاسی نوزاد خود را به ما بسپارید؟

ما در استودیو بامبو به کیفیت بیشتر اهمیت می دهیم و قمیت های ما مناسب با کیفیت کار فوق العاده ای است که ارائه میدهیم . شما می توانید از کیفیت کار ما اطمینان داشته باشید و با مناسب ترین قیمت ، بهترین کیفیت را از جانب ما دریافت کنید.

ما از بهترین دکورها و تجهیزات برای عکاسی از نوزاد شما استفاده خواهیم کرد.

عکاسی از کودک در منزل قطعا کار شیرین و جذابی است ، این کار علاوه بر این که یک شغل محسوب می شود ، یک سرگرمی نیز هست! عکاسان ما هم نیز با این عقیده موافقند و به همین دلیل بهترین و با کیفیت ترین عکس ها را به ثبت می رسانند. به هر حال می توان گفت نوزاد ها زیبا ترین و پاک ترین موجودات دنیا هستند و چه خوب که عکس های بسیار از آن ها گرفته شود تا دنیا هم نیز با تصویر آن ها زیبا تر شود.

عکاسی از نوزاد قطعا کار شیرین و جذابی است ، این کار علاوه بر این که یک شغل محسوب می شود ، یک سرگرمی نیز هست!

امیدواریم که با استفاده از امکانات و عکاسی آتلیه نوزاد ما لحظاتی زیبا و به یاد ماندنی را به ثبت برسانید و در آینده عکس هایی را که توسط عکاس ها و اتلیه ما گرفته شده را در آلبوم های خود ببینید و خاطره های خود را با آن ها زنده کنید.

دیدگاهی بنویسید