یکی از بهترین ایده ها برای عکاسی از کودک ، عکاسی در فضای باز است زیرا عکس در زیر نور طبیعی خورشید گرفته می شود ، نوری که طبیعی و ملایم است و شادابی خاصی به عکس می بخشد که بهتر از دیگر رنگ های مصنوعی است.

خیلی از عکس ها به دلیل چشمک زدن کودکان خراب می شود ، آن هم به دلیل اینکه نور فلاش دوربین چشم آن ها را آزار می دهد اما با عکاسی در فضای باز دیگر چنین نگرانی نخواهید داشت زیرا نیازی به فلاش دوربین نیست و نور طبیعی خورشید وجود دارد.

ما در این مقاله قصد داریم از اینکه چرا عکاسی از کودکان در فضای باز می تواند بهترین انتخاب شما باشد صحبت کنیم و اینکه چه نکاتی را باید هنگام انتخاب یه اتلیه تخصصی کودک برای این کار در نظر بگیرید

عکاسی از کودک در فضای باز … چرا؟

یکی از بهترین ایده ها ، عکاسی از کودک در فضای باز است زیرا عکس در زیر نور طبیعی خورشید گرفته می شود ، نوری که طبیعی و ملایم است و شادابی خاصی به عکس می بخشد که بهتر از دیگر رنگ های مصنوعی است.

 بهترین زمان برای عکاسی ساعاتی قبل از غروب خورشید است زیرا نه نور به مقداری زیاد وجو دارد و نه به مقدار خیلی کم. اوایل ظهر به دلیل وجود داشتن نوری بسیار خشن و زننده ، بر خلاف تصور عموم ، زمان خوبی برای عکاسی نیست. البته که اوایل صبح هم زمان خوبی برای عکاسی است اما به دلیل خواب آلود بودن کودک زیاد توصیه نمی شود. یکی از دلایل بهتر بودن عکاسی از کودک در فضای باز ، سرگرم بودن کودک و همینطور طبیعی بودن رفتارش است. زیرا دیگر نیازی نیست که شما به او توصیه کنید که فلان ژست را بگیرد زیرا او خود را با محیط سرگرم می کند و شما می توانید از ژست های طبیعی او نهایت استفاده را ببرید!

یکی از دلایل بهتر بودن عکاسی از کودک در فضای باز ، سرگرم بودن کودک و همینطور طبیعی بودن رفتارش است.

دکور یکی از اصلی ترین عامل های زیبایی عکس کودک در فضای باز

دکورهایی که قرار است برای عکاسی در فضای باز انتخاب شوند باید با توجه به شرایط چیده بشوند ، زیرا شرایط این نوع عکاسی در فصل ها و زمان های مختلف ، متفاوت است. همچنین رنگ هایی که در پس زمینه عکاسی یا دکور به کار می روند ، با توجه به جنسیت کودک عزیز شما انتخاب و تهیه می شوند تا نظم و هارمونی بیشتری در عکس به وجود آید. ضمنا که با توجه به شرایط آب و هوایی ، کودک دلبند شما باید لباس مناسبی به تن کند.

همچنین رنگ هایی که در پس زمینه عکاسی یا دکور به کار می روند ، با توجه به جنسیت کودک عزیز شما انتخاب و تهیه می شوند تا نظم و هارمونی بیشتری در عکس به وجود آید.

خانواده های عزیز برای این که بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشند باید تحقیق و جستجوی زیادی بکنند و در نهایت اتلیه مورد نظر خود را انتخاب کنند اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی و وجود داشتن اینترنت ، خانواده های عزیز می توانند با رجوع به سایت ما از کیفیت انجام کار ما مطمئن شوند و انتخابی درست داشته باشند. البته که ذوق و سلیقه خانواده ها هم در انتخاب نقش دارد. عکاسی در فضای باز نیازمند یک لوکیشن زیبا و خاص است که با توجه به همین ذوق خانواده و عکاس آتلیه مشخص می شود. انتخاب یک مکان زیبا و خاص به خانواده ها کمک می کند تا عکسی متفاوت از کودک خود به ثبت برسانند.

عکاسی کودک در فضای باز نیازمند یک لوکیشن زیبا و خاص است که با توجه به همین ذوق خانواده و عکاس آتلیه مشخص می شود.

معمولا لوکیشن هایی مانند باغ و جنگل های سرسبز یا چشمه و برکه ها بیشتر مورد توجه خانواده ها هستند که البته این مکان ها شرایط متفاوتی نسبت به فضاهای بسته آتلیه دارند و عکاس باید به تمامی نکات ریز در لوکیشن توجه داشته باشد تا چیزی از قلم نیفتند.

نکات مهم عکاسی از کودک در فضای باز

با توجه به اینکه عکاس های آتلیه ما جز بهترین عکاس ها هستند ، ما به شما اطمینان می دهیم که عکس شما به  بهترین شکل ممکن ثبت می شود. یکی دیگر از فاکتور های مهم عکاسی در فضای باز نورپردازی است ، به این دلیل که در عکاسی کودک فضای باز کنترل نور اطراف در دست عکاس نیست تا نورهای مزاحم را حذف کند و یا نوری به عکس اضافه کند بنا براین نیاز به یک عکاس حرفه ای با تجهیزات حرفه ای برای عکاسی است. با توجه به اینکه ما بهترین تجهیزات را در ادیت عکس داریم ، شما نباید از این بابت نگران باشید.

. با توجه به اینکه عکاس های آتلیه ما جز بهترین عکاس ها هستند ، ما به شما اطمینان می دهیم که عکس شما به  بهترین شکل ممکن ثبت می شود.

باید به شما خاطر نشان کنیم که انتخاب یک آتلیه خوب برای عکاسی امری مهم است پس سعی کنید تا بهترین آتلیه به همراه بهترین عکاس ها و بهترین تجهیزات را انتخاب کنید تا مشکلی در روند کار پیش نیاید. امیدواریم با خواندن سابقه و رزومه ما و همچنین مشاهده نمونه کارهای ما از بالا بودن کیفیت آتلیه ما مطئمن شوید. در برهه زمانی آتلیه هایی وجود دارند که علی رغم کیفیت پایین شان پول بسیار زیادی هم از مشتری دریافت می کنند ، صرفا به دلیل اینکه آتلیه آن ها در مکانی شیک و یا در بالا شهر قرار دارد!  اما آتلیه ما در عین داشتن بهترین خدمات ، مناسب ترین هزینه را داراست و پول اضافه ای از مشتری خود دریافت نخواهد کرد.

سخن آخر

آتلیه ما در عین داشتن بهترین خدمات ، مناسب ترین هزینه را داراست و پول اضافه ای از مشتری خود دریافت نخواهد کرد.

ما همیشه سعی می کنیم طوری کار کنیم که مشتری دوباره به مراجعه کند و از خدمات ما راضی بوده باشد. امیدواریم که با استفاده از امکانات و عکاسی استودیو بامبو لحظاتی زیبا و به یاد ماندنی را به ثبت برسانید و در آینده عکس هایی را که توسط عکاس ها و اتلیه ما گرفته شده را در آلبوم خود ببینید و خاطره های خود را با آن ها زنده کنید. به هر حال هر چه که باشد ، انسان با خاطراتش زنده است!