استودیو بامبو

 • عکاسی کودک
 • عکاسی نوزاد
 • عکاسی بارداری
 • در آتلیه یا منزل
 • یا در فضای باز

عکاسی کودک

کودکی یکی از زیبا ترین و همین طور کوتاه ترین دوران زندگانی یک انسان است و چقدر خوب می شود که چند سالی را که انسان در این دوره از زندگی اش به سر می برد ، در چندین قاب عکس ثبت شود. خیلی از خانواده ها علاقه دارند تا شیرین کاری های مختلف کودکشان را به ثبت برسانند یا همینطور اولین های کودکشان ، برای مثال اولین باری که فرزندشان غذا خواهد خورد یا اولین باری که کودکشان می خواهد به راه بیفتد و تاتی تاتی کند ، همه این موارد به یک دوربین و عکاسی حرفه ای احتیاج دارد تا به زیباترین و بهترین شکل ممکن به ثبت برسد و ما این کار را با مناسب ترین هزینه و بالاترین کیفیت برای شما انجام خواهیم داد ، زیرا این عکس ها بعدا برای کودک و خودتان خاطره خواهد شد و او قطعا از پدر و مادرش بابت چنین عکس های تشکر خواهد کرد.

کودکی یکی از زیبا ترین دوران زندگی یک انسان است و چقدر خوب می شود که چند سالی را که انسان در این دوره از زندگی اش به سر می برد ، در چندین قاب عکس ثبت شود

عکاسی کودک در فضای باز

یکی از بهترین ایده ها برای عکاسی از کودک ، عکاسی کودک در فضای باز است زیرا عکس در زیر نور طبیعی خورشید گرفته می شود ، نوری که طبیعی و ملایم است و شادابی خاصی به عکس می بخشد که بهتر از دیگر رنگ های مصنوعی است. خیلی از عکس ها به دلیل چشمک زدن کودکان خراب می شود ، آن هم به دلیل اینکه نور فلاش دوربین چشم آن ها را آزار می دهد اما با عکاسی در فضای باز دیگر چنین نگرانی نخواهید داشت زیرا نیازی به فلاش دوربین نیست و نور طبیعی خورشید وجود دارد. بهترین زمان برای عکاسی ساعاتی قبل از غروب خورشید است زیرا نه نور به مقداری زیاد وجو دارد و نه به مقدار خیلی کم.

اوایل ظهر به دلیل وجود داشتن نوری بسیار خشن و زننده ، بر خلاف تصور عموم ، زمان خوبی برای عکاسی نیست. البته که اوایل صبح هم زمان خوبی برای عکاسی است اما به دلیل خواب آلود بودن کودک زیاد توصیه نمی شود. یکی از دلایل بهتر بودن عکاسی از کودک در فضای باز ، سرگرم بودن کودک و همینطور طبیعی بودن رفتارش است. زیرا دیگر نیازی نیست که شما به او توصیه کنید که فلان ژست را بگیرد زیرا او خود را با محیط سرگرم می کند و شما می توانید از ژست های طبیعی او نهایت استفاده را ببرید

عکاسی کودک در منزل

باید توجه داشته باشید که برای عکاسی کودک در منزل به یک تیم حرفه ای و کاربلد نیاز است تا بتواند نورپردازی ، کادر بندی و بسیاری از کارهای دیگر را انجام دهد که تمام این کارها توسط استودیو ما و با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. البته که عکاسی از کودکتان شاید به نظر شما کاری بسیار ساده به نظر برسد که هر فردی می تواند آن را انجام دهد اما گرفتن یک عکس حرفه ای کار هر کسی نیست!

اگر بخواهید یک عکس زیبا با نورپردازی ، دکور و کادربندی مناسب بگیرید باید به یک گروه و یا استودیو مناسب مراجعه کنید. اگر منزل شما نمای زیبایی در داخل ندارد و از نظر شما برای عکاسی مناسب نیست نگران نباشید. ما با امکانات و وسیله های مخصوص خانه شما را زیبا خواهیم کرد و سپس عکس نوزاد و یا کودکتان را ثبت خواهیم کرد.دکورهای زیبا و متناسب با سلیقه شما در بهترین طرح و رنگ ها برای هرچه زیباتر شدن عکس های شما موجود است .

عکاسی از کودک در منزل شاید به نظر شما کاری بسیار ساده به نظر برسد که هر فردی می تواند آن را انجام دهد اما گرفتن یک عکس حرفه ای کار هر کسی نیست!

هر گونه تزیین و ژستی که بخواهید در عکس و فضا اعمال خواهد شد. اگر در خانه ، نما و فضای مناسبی برای عکاسی دارید ، ما با آمدن به خانه شما زیباترین عکس را  از کودکتان ثبت خواهیم کرد اما اگر هم می خواهید فضای زیباتر و شیک تری را در منزلتان درست کنید تا عکس کودکتان زیباتر و کامل تر ثبت شود ، با امکاناتی مانند تجهیزات و دکور ، ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد و فضای منزل شما برای عکاسی بسیار زیباتر خواهد شد. تجهیزات ما شامل زیباترین و خاص ترین دکورها است که جلوه ای فوق العاده و شیک به عکس می دهد.

عکاسی کودک در آتلیه

اگر هم مایل نیستید که در خانه عکاسی انجام شود با آمدن به استودیو کامل و مجهز ما می توانید عکسی زیبا از کودک خود را ثبت کنید. همانطور که گفتیم استودیو ما از نظر دکور زیبا و همینطور لباس کامل است و ما زیباترین دکور ، تجهیزات تزئینی و لباس را در اختیار شما خواهیم گذاشت تا خودتان انتخاب کند که کدام یک را کودکتان استفاده کند. نباید از یاد برد که یکی از تفاوت های عکاسی معمولی با عکاسی حرفه ای همین دکور زیبا هست. زیرا شما می توانید با استفاده از دکور و لباس متفاوت جلوه ای خاص به کودک خود ببخشید و عکس او را در پروفایل خود و در اینترنت به اشتراک بگذارید. البته که استاندارد های عکاسی طبیعتا در استودیوی ما بیشتر و ظریف تر رعایت خواهد شد زیرا استودیو عکاسی ما طبق استانداردها ساخته شده و نورپردازی در آن به بهترین نحو انجام شده است.پس عکاسی کودک در آتلیه یکی از بهترین گزینه برای شما والدینی است که فرزندتان هنوز خیلی کوچک است. شما از چند ماهگی تا ۱۲ سالگی میتوانید برای عکس های زیبای فرزندان خود به ما مراجعه کنید

گفتیم استودیو ما از نظر دکور زیبا و همینطور لباس کامل است و ما زیباترین دکور ، تجهیزات تزئینی و لباس را در اختیار شما خواهیم گذاشت تا خودتان انتخاب کند که کدام یک را کودکتان استفاده کند.

خدمات پس از فروش

عکس گرفتن از کودک و حتی عکاسی نوزاد به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد زیرا ممکن است به یک دفعه کودکتان گریه کند یا آن ژست مورد نظر برای عکاسی را نداشته باشد و یا همچنین طبق عادت همیشگی کودکان شروع به لجبازی کند! همچنین کودکان توجهی به حرف شما در مورد گرفتن ژست های مختلف نمی کنند و به انجام کار خود می پردازند!

به همین دلیل عکاس مورد نظر باید از نظر فکری آزاد باشد و حوصله و ذوق کافی را برای عکاسی داشته باشد که شما از این نظر می توانید به استودیو ما اعتماد کنید و مطمئن باشید که مشکلی از این نظر پیش نخواهد امد و ما تمام سعی مان را خواهیم کرد که شما از عکاسی انجام شده توسط عکاس مورد نظر ما راضی بوده باشید و مشکلی در روند کار ایجاد نشده باشد.

تمامی عکس های گرفته شده از شما یا فرزندتان با جلب رضایت شما تا چند سال در آرشیو آتلیه باقی می ماند تا اگر خدایی نکرده ، دچار مشکلی شدید یا عکس هایتان مفقود شد ، دوباره آن ها را به شما تحویل دهیم ، همچنین در صورتی که از کیفیت عکس رضایت نداشتید یا اگر خواستار اضافه شدن موردی به عکس بودید ما با ادیت و نرم افزار های حرفه ای خواسته شما را انجام خواهیم داد. تیم ادیت ما با صبر و حوصله به پردازش و هرچه زیباتر شدن عکسها شما کمک میکنند.

ما تمام سعی مان را خواهیم کرد که شما از عکاسی انجام شده توسط عکاس مورد نظر ما راضی بوده باشید و مشکلی در روند کار ایجاد نشده باشد.

بعد از عکاسی بارداری و یا کودک و انجام ادیت های مورد نظر روی عکس ، نوبت به چاپ رسیدن عکس است. ما برای چاپ  پیشنهاد های مختلف و متنوعی را برای شما عرضه خواهیم کرد. چاپ با اندازه های مختلف بر روی شی های مختلف. همچنین ما بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت به شما تحویل می دهیم ، به طوری که در پایان هم شما راضی باشید و هم استودیو و عکاسان ما.

ما همیشه سعی می کنیم طوری کار کنیم که مشتری دوباره به مراجعه کند و از خدمات ما راضی بوده باشد. امیدواریم که با استفاده از امکانات و عکاسی استودیو ما لحظاتی زیبا و به یاد ماندنی را به ثبت برسانید و در آینده عکس هایی را که توسط عکاس ها و اتلیه ما گرفته شده را در آلبوم خود ببینید و خاطره های خود را با آن ها زنده کنید. به هر حال هر چه که باشد ، انسان با خاطراتش زنده است!

همچنین در صورت صلاح دید مشتریان امکان چاپ عکس بر روی شاسی در ابعاد و اندازه های مختلف وجود دارد که از آنها در قسمت های مختلف منزل یا محل کار خودتون استفاده کنید و خاطره زیبای خود را مرور کنید.

نظرات

 • reply
  دلارام
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۸
  واقعا تیم حرفه ای و مهربونی دارید 🙏❤
  • reply
   Studio Bamboo
   اسفند ۲۰, ۱۳۹۸
   سلام ممنون که همراهمون هستید.☺🙏

دیدگاهی بنویسید