عکاسی از کودکان یکی از جالب ترین و درعین حال سخت ترین و پراسترس ترین انواع عکاسی است . هیچ وقت نباید این نکته را از یاد برد که در عکاسی از کودکان صبر همیشه جایگاه اول را دارد و شما باید عکاس صبوری باشید ، در غیر این صورت در کارتان هیچ گاه موفق نمی شوید.

عکاسی از کودکان یکی از شیرین ترین و درعین حال سخت ترین و پر استرس ترین انواع عکاسی است .

در عکاسی از کودکان صبر همیشه حرف اول را میزند و شما باید عکاس صبوری باشید ، در غیر این صورت در کارتان موفق نخواهید بود . در این نوع عکاسی ، شما با کودک خندان ، گریان ، سرزنده ، کسل و .. مواجه میشوید که نوع رفتار با هر کدام از آنها خاص خودشان است و باید بدانید که با هر یک چگونه برخورد کنید .

در عکاسی از کودکان صبر همیشه حرف اول را میزند و شما باید عکاس صبوری باشید

عکاسی کودک در آتلیه عکاسی مانند عکاسی نوزاد دو نوع است : عکاسی در استودیو و عکاسی در منزل .اگر مشتری که به شما مراجعه کرده ، علاقمند به عکاسی در منزل است ، شما باید یک روز قبل از روز تعیین شده برای عکاسی به آن محل بروید و چیزهایی را یاد بگیرید مانند تنظیم نوع نورپردازی ، کادر بندی ، دکور بندی و غیره. همچنین باید با علاقه مندی های کودک ، روحیه اش و سرگرمی هایش آشنا باشید تا بتوانید عکس برداری بهتری داشته باشید.

اصول عکاسی از نوزاد

باید با علاقه مندی های کودک ، روحیه اش و سرگرمی هایش آشنا باشید تا بتوانید عکس برداری بهتری داشته باشید.

در عین حال باید به خانه ای که میخواهید عکاسی در آن انجام شود نیز توجه کنید تا زمان عکس برداری ذهن بازتری داشته باشید و عکس های شما بهتر به ثبت برسد. کودکان موجودات زیبا و معصومی هستند که تنها با یک لبخند با شما دوست میشوند و به حرفتان گوش خواهند کرد . در عکاسی تا می توانید از این لبخند کوچک استفاده کنید. کودک باید با شما احساس راحتی بکند و دوستتان بدارد تا شما بتوانید عکاسی خوبی از او داشته باشید . شما باید تا می توانید توجه کودک را به خودتان جلب کنید و سپس بعد از جلب کردن توجه او به عکاسی بپردازید.

کودک باید با شما احساس راحتی بکند و دوستتان بدارد تا شما بتوانید عکاسی خوبی از او داشته باشید

همه ما می دانیم که انسان ها موجودات کنجکاوی هستند و شروع این کنجکاوی همراه با شروع زندگی انسان است. یکی از ویژگی های بسیار خوبی که می توانید از آن استفاده کنید همین کنجکاوی کودک است. یکی دیگر از نکات مهم در عکاسی کودک مخصوصا در آتلیه عکاسی کودک پس زمینه ای است که برای عکاسی انتخاب خواهید کرد. حتما باید این نکته را بدانید که پس زمینه شلوغ در خیلی از موارد زیبا و پرکاربرد است اما در عکاسی کودکان این طور نیست. بهترین و مناسب ترین پس زمینه و بک گراند برای عکاسی کودکان در استودیو عکاسی کودک به سبب اسباب بازی های زیاد و البته جذاب کودکان و چهره ی زیبای خود کودکان پس زمینه ی ساده است .

عکاسی از کودکان در آتلیه

مناسب ترین پس زمینه و بک گراند برای عکاسی کودکان در استودیو عکاسی ، پس زمینه ی ساده است

پس بهترین و حرفه ای ترین کار این است که پس زمینه و بک گراندی ساده را انتخاب کنید و به جایش برای جذاب تر و زیبا تر کردن عکس از دیگر وسایل و ویژگی های موجود در دور و اطراف خود استفاده کنید و رنگ های اضافی را از عکس حذف کنید.

باید همیشه این نکته را مد نظر داشته باشید که کودکان در هنگام عکاسی ناگهان از خود رفتارهای جالب نشان می دهد پس باید از لحظه ها بهترین استفاده را ببرید و دقت لازم و کافی را داشته باشید. مثلا می توانید از خنده های ناگهانی آنها یا میمیک های جالب صورتشان عکس برداری کنید. همچنین سعی کنید که از زوایای مختلف از کودک عکس برداری کنید تا در نهایت بهترین زاویه ها را انتخاب کنید.

کودکان در هنگام عکاسی ناگهان از خود رفتارهای جالب نشان می دهد پس از لحظه ها استفاده کنید.

و در نهایت این نکته را مدنظر داشته باشید که کودکان همواره در مکان های جدید و تازه ای که قبلا در آنها حضور نداشته اند و آنها را ندیده اند ، رفتارهای جالب و قابل توجهی از خود بروز می دهند که این خود یک سوژه ی ناب برای عکاسی از آنها است پس سعی کنید به هیچ وجه آن را از دست ندهید. از گرفتن عکس های متعدد و پشت سر هم نترسید و سعی کنید این کار را بیشتر انجام دهید تا در نهایت بهترین و زیباترین عکس را انتخاب کنید زیرا ممکن است که بعضی از عکس ها آن طور که می خواهید در نیامده باشند ، این کار به شما کمک می کند تا انتخاب دیگری هم داشته باشید و بتوانید بهترین عکس را گلچین کنید. این کار مخصوصا در عکاسی کودک زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

عکاسی از کودکان با پس زمینه ساده

کودکان همواره در مکان های جدید و تازه ای که قبلا در آنها حضور نداشته اند ، رفتارهای جالب و قابل توجهی از خود بروز می دهند.

ایده های خوب و درجه یک در عصر تکنولوژی حرف اول را می زنند ، بنا بر این عکسی بهتری است که ایده بهتر و زیبا تری داشته باشد. نباید از یاد برد که در این دوره تصویر ها نقش بسیار زیادی دارند مخصوصا نرم افزاری مانند اینستاگرام وجود دارد که مردم عکس های زیبا را از نظر خودشان با بقیه به اشتراک می گذارند. حالا چه چیزی از این بهتر که وقتی یک زوج بچه دار می شوند ، از کودک خود عکسی تهیه کرده وآن را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند یا حتی برای پروفایل خود مورد استفاده قرار دهند. به هر حال عصر ، عصر تکنولوژی و پیشرفت است و شما می توانید با استفاده از استودیو ما مدرن باشید و عکسی زیبا از کودک خود تهیه کنید ، نه اینکه صرفا با گوشی یک عکس غیر حرفه ای از او بگیرید.

شما می توانید از کیفیت کار ما اطمینان داشته باشید و با مناسب ترین قیمت ، بهترین کیفیت را از جانب ما دریافت کنید.

همانطور که گفتیم عکس گرفتن از کودک به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد زیرا ممکن است به یک دفعه کودکتان گریه کند یا آن ژست مورد نظر برای عکاسی را نداشته باشد و یا همچنین طبق عادت همیشگی کودکان شروع به لجبازی کند! همچنین کودکان توجهی به حرف شما در مورد گرفتن ژست های مختلف نمی کنند و به انجام کار خود می پردازند! به همین دلیل عکاس مورد نظر باید از نظر فکری آزاد باشد و حوصله و ذوق کافی را برای عکاسی داشته باشد که شما از این نظر می توانید به استودیو بامبو اعتماد کنید و مطمئن باشید که مشکلی از این نظر پیش نخواهد امد و ما تمام سعی مان را خواهیم کرد که شما از عکاسی انجام شده توسط عکاس مورد نظر ما راضی بوده باشید و مشکلی در روند کار ایجاد نشده باشد.

چاپ در عکاسی از کودکان

ما تمام سعی مان را خواهیم کرد که شما از عکاسی انجام شده توسط عکاس مورد نظر ما راضی بوده باشید و مشکلی در روند کار ایجاد نشده باشد.

 تمامی عکس های گرفته شده از شما یا فرزندتان با جلب رضایت شما تا چند سال در آرشیو آتلیه باقی می ماند تا اگر خدایی نکرده ، دچار مشکلی شدید یا عکس هایتان مفقود شد ، دوباره آن ها را به شما تحویل دهیم ، همچنین در صورتی که از کیفیت عکس رضایت نداشتید یا اگر خواستار اضافه شدن موردی به عکس بودید ما با ادیت و نرم افزار های حرفه ای خواسته شما را انجام خواهیم داد.

بعد از عکاسی از کودک و انجام ادیت های مورد نظر روی عکس ، نوبت به چاپ رسیدن عکس است. ما برای چاپ پیشنهاد های مختلف و متنوعی را برای شما عرضه خواهیم کرد. چاپ با اندازه های مختلف بر روی شی های مختلف. همچنین ما بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت به شما تحویل می دهیم ، به طوری که در پایان هم شما راضی باشید و هم استودیو و عکاسان ما. ما همیشه سعی می کنیم طوری کار کنیم که مشتری دوباره به مراجعه کند و از خدمات ما راضی بوده باشد. امیدواریم که با استفاده از امکانات و عکاسی استودیو ما لحظاتی زیبا و به یاد ماندنی را به ثبت برسانید و در آینده عکس هایی را که توسط عکاس ها و اتلیه ما گرفته شده را در آلبوم خود ببینید و خاطره های خود را با آن ها زنده کنید. به هر حال هر چه که باشد ، انسان با خاطراتش زنده است!