دنبال بهترین های ایده عکس نوزاد در خانه هستید؟ این ایده های خلاقانه و احساسی از کودکان تازه متولد شده زیر را می توانید به عنوان ایده هایی جذاب در محیط خانه تان استفاده کنید.

یکی از بهترین ایده های عکس نوزاد در خانه  : در کف دستان شما

کودک عزیزتان را بین دستهایتان بگذارید و از او عکس بگیرید. این تناقض در اندازه بین دستان شما و بدن اون زیبایی دوچندانی را خلق می کند و موضوع بعدی حضور شما در عکس می باشد که قطعا خاطره زیبایی است.

ایده عکس نوزاد در خانه کف درست پدر

حفظ حالت طبیعی کودک

تمام خصوصیات جذاب اضافی را فراموش کنید – گاهی اوقات شما نیازی به آن ها ندارید. گاهی یک چیز ابتدایی، ساده و طبیعی به همان خوبی عمل می کند، حتی اگر بهتر به حساب نیاید.کودک در اولین ماه های زندگی خود اولین هایی دارد که قطعا برای شما جذاب و دل نشین است. صورت زیبای اون در خواب، لحظه خندیدن اون وقتی صدایش می کنید یا کرختی اش بعد از حمام می تواند سوژه های زیبایی برای ایده عکس نوزاد باشد.

عکس نوزاد خوابیده برای ایده عکس

عکاسی وسط خمیازه کشیدن

این عکس دوست داشتنی و ساده یادآور زیبایی از هفته های نخست خواب آلودگی کودک است.در واقع عکاسی از حالت های خواب چه در حین چه قبل و بعد آن روایت گر لحظات شیرینی است. این عکسها را برای سال های دور ثبت کنید تا یادگار بمانند.

کودک به همراه یک یادبود و هدیه ها

شما تمام آن هدایای شخصی که می گیرید را به یاد دارید؟ آن وسایل برای شما معنادار هستند و شما را یاد خاطرات و دوستانی می اندازد که برای دیدن شما آمده اند.پس می توانید از کودک عزیزتان کنار تعدادی از این وسایل عکس بگیرید و یا حتی این عکس ها را برای دوستانتان بفرستید. مطمئن باشید که آنها نیز شگفت زده می شوند

حالت طبیعی عکس نوزاد

عکس نوزاد خوشگل پیچیده شده درون پتو

چه کسی آسوده و راحت غنوده است؟ اوه، این کودک! ( و دوست داشتنی هم به نظر می آید)پس یکی از زیبا ترین ایده ها پیچیدن کودک دلبندتان لای پتوی نرم و زیباست.یک پتوی بدون پرز و بدون حساسیت را انتخاب کنید و البته قبل از استفاده حتما آن را بشویید.

عکس نوزاد در پتو پیچیده

۶.عکس با خواهر وبرادر

فراموش نکنید که از کودک به همراه خواهر یا برادر بزرگ ترش عکس بگیرید. ما لذت می بریم که در این عکس خواهر بزرگ کودک در حال حمایت از اوست – و هردوی آن ها با چشمانی باز در مقابل دوربین هستند.

عکس نوزاد با برادرش

۷.کودک در درون یک سبد

ما می دانیم شما هرگز اجازه نمی دهید که کودک در هیچ سبد چوبی به خواب برود، اما بپذیرید ایده عکس نوزاد خوابیده در یک سبد بسیار بامزه به نظر می آید.البته حفظ امنیت کودک اولین شرط گرفتن این عکس هاست. مراقب باشید نوزاد شما در حالتی امن در سبد یا هر وسیله ای دیگری قرار بگیرد

ایده عکس کودک در سبد

۸.پدر و کودک

پدربا نگه داشتن کودک در دستهایش ژست بگیرد – این عکس قدرتمند به نظر نمی آید؟ همچنین، ما از نور طبیعی زیبایی که در این عکس است لذت می بریم. با بزرگتر شدن کودک قطعا اون خواهان دیدن عکسش در کنار والدینش می باشد . پس این عکس ها ثبت خاطراتی است که به او در آینده کمک می کند.

ایده عکس نوزاد یک ماهه

۹.دست های کوچک

ایده عکس نوزاد می توایند بسیار ساده باشد و یکی از این ایده های جذاب پرداختن به جزئیات است.تعدادی عکس از نمای نزدیک از بامزه ترین خصوصیات کودک بگیرید. ما اینجا از تمرکز روی انگشت های ریزه میزه کودک لذت می بریم. این کار بسیار ساده و در عین حال کلاسیک محسوب می شود.

ایده عکس نوزاد

۱۰.لوازمی را اضافه کنید

اگر کودک در زمستان متولد شده است، تعدادی دستکش، یک کلاه و شاید حتی مقداری برف مصنوعی به عکس اضافه کنید. برای بهار چطور؟ یک نوار سر گلدار زیبا. لوازمی این چنینی به آماده کردن صحنه کمک می کنند.

ایده عکس نوزاد

۱۱.پاهای کودک

این پاهای کوچک یک روش دوست داشتنی برای نشان دادن جدیدترین عضو اضافه شده به جمع شماست. دیدن جزئیات آن هم اینقدر کوچک قطعا بسیار جذاب است.

ایده عکس نوزاد

۱۲.کلاه چشم نواز

عکس گرفتن از کودک تازه متولد شده یک فرصت عالی برای قرار دادن او در یک لباس مسخره و درعین حال دوست داشتنی است.لباس هایی با نمک و رنگی انتخاب کنید که فضای عکس شما را تغییر دهند

۱۳.مادر و کودک یک ایده مناسب عکس نوزاد یک ماهه

مادر عزیز! فراموش نکنید که چند عکس از خود و کودکتان بگیرید. از الان تا سال ها (و حتی ماه ها) شما از اینکه این عکس های زیبارا با کودک خود که در حال تغییر شکل سریع است گرفته اید خوشحال خواهید بود.عکس زیر یک ایده عکس نوزاد جذاب در خانه است.

 

ما در استودیو بامبو تمامی این ایده ها را برای شما محقق می کنیم. نمونه عکس های ما در صفحه عکاسی نوزاد ببینید.

منبع : https://www.thebump.com