آتلیه بارداری

برای یک زن تصمیم‌گیری درباره این‌که هرروز چه لباسی بپوشد، یک کشمکش است. حالا تصمیم‌گیری برای پوشیدن لباس در یک عکس مهم درحالی‌که باردار هستید و هورمون‌های اعصاب خورد کن در بدن شما وجود دارد، خیلی استرس‌زا و گیج‌کننده است. بدیهی است که می‌خواهید عکس‌هایتان زیبا بیفتد، پس این‌که در چنین تصمیمی تحت‌فشار باشید طبیعی است. عکس‌های دوران حاملگی و زایمان می‌تواند از زیباترین و صمیمی‌ترین عکس‌هایی باشد که انداخته‌اید. پس پوشیدن لباس‌های عالی برای این‌که عکس‌هایتان جذاب به نظر برسد خیلی مهم است. دوست دارید استرسی در کار نباشد، درست است؟ پس اگر در جستجوی لباس مناسبی برای عکس‌های حاملگیی که در آتلیه بارداری گرفته می شوند هستید، این ۷ ایده به شما کمک می‌کند تا شکم شما زیباتر به نظر برسد.

 

۱)    لباس ماکسی

یک دوجین دلیل وجود دارد که چرا پوشیدن لباس ماکسی یک انتخاب عالی برای حاملگی است. یکی این‌که فوق‌العاده راحت است. وقتی باردار هستید، راحتی یک نکته کلیدی است. هنگامی‌که برای مدت یک ساعت یا بیشتر در حال گرفتن عکس‌های زایمان در آتلیه بارداری باشید، راحتی برایتان مهم است. علاوه بر این بر تن هر خانم بارداری جذاب به نظر می‌رسد. این لباس هر چیزی که نمی‌خواهید دیده شود می‌پوشاند و درعین‌حال در قسمت شکم کشیده می‌شود و تکان‌های فرزند دلبندتان را نشان می‌دهد. علاوه بر این‌ها لباس ماکسی خودش لباسی زیبا برای عکس گرفتن است. پارچه رها در باد بسیار شگفت‌انگیز می‌شود و در یک عکس ثابت کلی حرکت ایجاد می‌کند. قطعاً پوشیدن ماکسی برای عکس بارداری اشتباه نیست.

 

۲)    کمربند

یک‌راه عالی برای برجسته نشان دادن شکم زیبایتان استفاده از کمربند است. کمربندتان را از زیر بغل، درست جایی که برآمدگی شکم شروع می‌شود ببندید. این کار هر لباس گشادی را می‌کشد و یک خط کمر ایجاد می‌کند که شکم شمارا نشان می‌دهد. کمربند با هر لباس و پیراهنی چه چسبان و چه باز مناسب به نظر می‌رسد. این هم یک‌راه عالی برای استفاده کردن از لوازم جانبی لباس بدون فکر کردن خیلی زیاد که در برایتان در عکس ابهت می‌آورد. در آتلیه بارداری با لباس ممکن است این کمربندها برای راحتی شما موجود باشند.

۳)    لباس بارنگ خالص

ازآنجایی‌که تمرکز اصلی در عکس‌ بارداری روی برآمدگی شکم شماست، پس اجازه ندهید هیچ‌چیز دیگری مثل طرح یا چاپ لباس، این تمرکز را از بین ببرد. برای بیشتر نشان دادن برآمدگی شکم لباس‌های بارنگ خالص بپوشید. اگر می‌خواهید خودتان را در عکس تصور کنید، از همسرتان بخواهید آن لباس را بپوشد. اگر فکر می‌کنید لباس‌های بارنگ خالص خسته‌کننده هستند، از وسایل تزیینی مانند گردنبند و روسری استفاده کنید.

 

۴)    لباس تنگ

اگر با پوشیدن لباس‌های تنگ راحت هستید و به دیده شدن همه منحنی‌های نمایان بارداری‌تان فکر نمی‌کنید، یک لباس تنگ زیبا انتخاب کنید. این نوع لباس‌ها واقعاً در بدن خانم‌های باردار جذاب هستند، زیرا بدن واقعی خانم باردار را نشان می‌دهند. بارداری زیباست و اندام خانم‌ها حتی در بارداری زیباست. نشان دادن آن بهترین راه برای احترام به بارداری خودتان است. به این منحنی‌های زیبا افتخار کنید.

 

۵)    برای عکاسی در آتلیه بارداری فراتر از زمان فکر کنید

ازآنجاکه عکس‌های دوران بارداری را برای همیشه نگاه خواهید داشت، قطعاً دوست ندارید ۲۰ سال بعد به آن‌ها نگاه کنید و از چیزی که پوشیده‌اید پشیمان شوید. شما نمی‌خواهید که به خود بگویید: «من به چی فکر کردم؟» برای اجتناب از این قضیه، یک نگاه ساده فراتر از زمان داشته باشید. یک گزینه عالی برای این مورد، یک شلوار جین، یک تاپ ساده و یک جفت چکمه زیبا خواهد بود. هیچ اشتباهی نکردید اگر بخواهید کمی ساده‌تر باشید. همیشه می‌توانید کمی لوازم زینتی از جواهراتتان اضافه کنید تا چاشنی جذابیتتان شود. با دیدن نمونه عکس بارداری در مجلات مختلف و سایت ها می توانید ایده بگیرید.

 

۶)    بافت

اگر لباس‌های بافت بپوشید با اضافه شدن ابعادی به عکس‌هایتان آن‌ها را شگفت‌انگیز خواهید کرد. می‌توانید یک پلیور کش‌باف ضخیم با شلوار جین، یک لباس توری، یا یک تاپ قلاب‌بافی شده بپوشید. درهرصورت بافت به لباس‌های شما جذابیت بیشتری می‌دهد و عکس‌هایتان را زیباتر می‌کند. بافت جایگزینی عالی برای طرح و چاپ است.

آتلیه بارداری

۷)    دو لباس داشته باشید

ایده خوبی است که برای عکاسی در آتلیه بارداری دودست لباس با خود داشته باشید، یکدست معمولی و یکدست رسمی. این قضیه نه‌تنها به شما امکان انتخاب می‌دهد که کدام‌ یک را در خانه‌تان قاب کنید، بلکه به عکس‌هایتان هم تنوع می‌دهد. فقط به عکاس خود بگویید که در طول عکاسی می‌خواهید تغییر لباس بدهید. اکثراً موافقت می‌کنند و از این‌که عکس‌های متنوعی خواهند گرفت، هیجان‌زده خواهند شد.

 

منبع : lifeasmama.com